Șapte pompieri din cadrul Inspectoratului pentru Situații de Urgență Sibiu au fost distinși, vineri, cu Placheta de Onoare a Ministerului Afacerilor Interne, în cadrul ceremoniei organizate cu prilejul Zilei Drapelului Național. Distincția reprezintă o recunoaștere a profesionalismului, devotamentului și implicării de care salvatorii au dat dovadă în misiunile desfășurate, în specialRead More

Citește articolul complet pe Mesagerul de Sibiu →