Doi politisti in timpul liber au fost raniti intr un accident rutier la Pitesti, judetul Arges. Potrivit IPJ Arges, in aceasta dupa amiaza, politistii pitesteni au fost sesizati cu privire la un accident rutier produs pe bld. Nicolae Balcescu din Pitesti, in care au fost implicate un autoturism, o motocicleta si o persoana avand calitatea de pieton.Din verificarile preliminare, efectuate de politistii Biroului Rutier Pitesti a rezultat ca o femeie de 53 de ani, din Bascov, care conducea un autot …

Citește articolul complet pe Ziua de Constanta →