Tragerea la sorţi pentru grupele Ligii Campionilor la handbal feminin au stabilit ce adversare vor avea Gloria Bistriţa şi CSM Bucureşti, campioana şi vicecampioana din campionatul României. Campioana naţională CS Gloria Bistriţa şi vicecampioana naţională CSM Bucureşti şi-au aflat, vineri, adversarele din grupele Ligii Campionilor la handbal feminin, ediţia 2026/27, în urma tragerii la sorţi […]

The post Gloria Bistriţa şi CSM Bucureşti şi-au aflat adversarii din Liga Campionilor, sezonul 2026-2027 appeared first on Antena Sport.

Citește articolul complet pe As →