Campioana națională CS Gloria Bistrița și vicecampioana națională CSM București și-au aflat, vineri, adversarele din grupele Ligii Campionilor la handbal feminin, ediția 2026/27, în urma tragerii la sorți efectuate la Viena. CSM București, clasată pe locul al treilea în sezonul recent încheiat al competiției, și Brest Bretagne Handball (Franța), ocupanta locului al patrulea, fac parte …

The post CSM București și Gloria Bistrița își cunosc adversarele din grupele Ligii Campionilor appeared first on spotmedia.ro.

Citește articolul complet pe Spotmedia →