Pompierii sibieni au purtat tricolorul pe unul dintre cele mai înalte vârfuri ale țării, vârful Parângul Mare, alături de echipa Invictus România. „În fiecare pas făcut spre creastă s-au regăsit respectul pentru simbolurile naționale, spiritul de echipă și convingerea că unele valori se poartă cel mai bine împreună. Drapelul nuRead More

Citește articolul complet pe Mesagerul de Sibiu →