Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Click →Gestul aparent banal care l-a costat 900 de lei pe un bărbat din Oradea. Mulți români îl fac
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Un bărbat în vârstă de 61 de ani din Oradea a fost jefuit în plină zi și a pierdut cei 900 de lei pe care tocmai îi retrăsese de la bancomat. Autorul faptei a fost un tânăr în vârstă de 20 de ani, iar banii au fost furați în timp ce bătrânul își număra banii.
Citește și aceste articole
Adevărul
Gestul banal făcut de mulți români care l-a lăsat fără 900 de lei pe un bărbat din Oradea
26 iunie 2026
Bihoreanul
Atenție când faceţi tranzacţii la bancomat! Un orădean a fost jefuit în timp ce număra banii
26 iunie 2026
Antena 3 CNN
Un pensionar a pierdut aproape 400.000 de dolari după ce a răspuns la un telefon
13 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

