Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Adevărul →Gestul banal făcut de mulți români care l-a lăsat fără 900 de lei pe un bărbat din Oradea
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Un bărbat de 61 de ani din Oradea a rămas fără cei 900 de lei pe care tocmai îi retrăsese de la un bancomat, după ce a fost jefuit în plină zi, în timp ce își număra banii. Autorul, un tânăr de 20 de ani, a fost identificat de polițiști și arestat preventiv pentru 30 de zile.
Citește și aceste articole
Bihoreanul
Atenție când faceţi tranzacţii la bancomat! Un orădean a fost jefuit în timp ce număra banii
26 iunie 2026
Bihor Stiri
Urmărit național și internațional, un bărbat din Oradea a fost depistat și încarcerat de polițiști
16 iunie 2026
Ziarul de Garda
Escrocherie la telefon în proporții deosebit de mari în capitală. Câteva persoane au fost reținute
21 mai 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

