Victor Angelescu, președintele celor de la Rapid, a oferit o serie de declarații după ce clubul giuleștean și-a aflat programul din sezonul viitor de Superliga.
Victor Angelescu s-a arătat mulțumit de țintar și a vorbit scurt și despre transferuri. Oficialul celor de la Rapid a transmis că sunt în negocieri cu doi jucători pe care speră să îi aibă în lot în prima săptămâna din cantonamentul care începe pe 29 iunie și se termină pe 10 iulie. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →