Victor Angelescu, președintele celor de la Rapid, a oferit o serie de declarații după ce clubul giuleștean și-a aflat programul din sezonul viitor de Superliga.
Victor Angelescu s-a arătat mulțumit de țintar și a vorbit scurt și despre transferuri. Oficialul celor de la Rapid a transmis că sunt în negocieri cu doi jucători pe care speră să îi aibă în lot în prima săptămâna din cantonamentul care începe pe 29 iunie și se termină pe 10 iulie. …
Victor Angelescu, anunț despre transferuri: „Am mai vrea trei sau patru”
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Victor Angelescu, președintele celor de la Rapid, a oferit o serie de declarații după ce clubul giuleștean și-a aflat programul din sezonul viitor de Superliga.
Victor Angelescu s-a arătat mulțumit de țintar și a vorbit scurt și despre transferuri. Oficialul celor de la Rapid a transmis că sunt în negocieri cu doi jucători pe care speră să îi aibă în lot în prima săptămâna din cantonamentul care începe pe 29 iunie și se termină pe 10 iulie. …
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

