13 percheziții în Timiș, în această dimineață, într-un dosar de braconaj și uz de armă fără drept. Se pare că printre cei vizați de anchetatori sunt doi polițiști și un medic stomatolog. Aceștia sunt cercetați, alături de alte persoane, fiind suspectați că ar fi împușcat animale sălbatice cu arme de vânătoare pe care le-ar deține ilegal.

The post Percheziții în Timiș, într-un dosar de braconaj și uz de armă fără drept. Doi polițiști și un medic stomatolog, vizați de anchetatori appeared first on tvrinfo.ro.

Citește articolul complet pe Tvrinfo →