Doi polițiști și un medic stomatolog din județul Timiș sunt cercetați într-un dosar de braconaj. Aceștia sunt acuzați și de încălcarea regimului armelor și munițiilor, precum și de folosirea armelor fără drept. Anchetatorii susțin că ar fi vânat ilegal animale sălbatice. Anchetatorii au descoperit că, ulterior, după ce animalele sălbatice erau vânate, carnea ajungea să […]

Citește articolul complet pe Gândul →