CSM București și Gloria Bistrița și-au aflat adversarele din grupele EHF Champions League Women 2026/27, după tragerea la sorți. CSM, formație care tocmai a încheiat sezonul european cu o prezență în Final Four și locul 3 la Budapesta, va juca în Grupa A, în timp ce Gloria Bistrița a fost repartizată în Grupa B, alături de campioana Europei, Metz Handball.

Citește articolul complet pe Mediafax →