Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Bihor Stiri →Reabilitarea Școlii Gimnaziale „Ioan Slavici” din Oradea a ajuns la 80%. Lucrările se apropie de final
Notele editorului
Lucrările de reabilitare și creștere a eficienței energetice la Școala Gimnazială „Ioan Slavici” din Oradea au ajuns la un stadiu de execuție de aproximativ 80%, potrivit unui comunicat transmis de…
Citește și aceste articole
Bihoreanul
Școala „Ioan Slavici” din Oradea, reabilitată cu bani din PNRR: lucrările au ajuns la 80% (FOTO)
26 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

