Cea de-a treia ediție a Festivalului Înghețatei Bune se desfășoară în perioada 26–28 iunie 2026, la Muzeul Satului Bănățean din Timișoara. Evenimentul caritabil, susținut de Consiliul Județean Timiș, își propune să strângă fonduri pentru construirea Casei InimiiLor, un viitor centru dedicat copiilor care au trecut prin experiențe dificile. Festivalul Înghețatei Bune revine la Timișoara cu […]
Festivalul Înghețatei Bune revine la Timișoara cu sprijinul Consiliului Județean Timiș
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Cea de-a treia ediție a Festivalului Înghețatei Bune se desfășoară în perioada 26–28 iunie 2026, la Muzeul Satului Bănățean din Timișoara. Evenimentul caritabil, susținut de Consiliul Județean Timiș, își propune să strângă fonduri pentru construirea Casei InimiiLor, un viitor centru dedicat copiilor care au trecut prin experiențe dificile. Festivalul Înghețatei Bune revine la Timișoara cu […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

