Accident grav produs, seara trecută, în municipiul Buzău. Un adolescent   a ajuns la Unitatea de Primire Urgențe după ce a căzut cu trotineta electrică. Era în jurul orei 20.00, când minorul circula cu trotineta dinspre strada Frăsinet către Chiristigii. La un moment dat, a pierdut controlul direcției, s-a dezechilibrat și a căzut Un echipaj […]

Citește articolul complet pe Sansa Buzoiana →