Un adolescent de 16 ani, din Ialomița, a fost prins și trimis în arestul IPJ Buzău la câteva zile după ce a furat o mașină din municipiu. Polițiști și jandarmi din trei județe au cooperat pentru a-l prinde pe hoț. Totul a început în urmă cu fix o săptămână, când un buzoian de 57 de […]

Citește articolul complet pe Sansa Buzoiana →