Jucătorii de la FCSB și-au făcut bagajele și au pornit în cantonamentul din Olanda. Vineri, 26 iunie, roș-albaștrii s-au reunit și au pornit spre locul în care vor efectua stagiul de pregătire pre-sezon din această vară. Marea absență este cea a lui Darius Olaru. Căpitanul din sezoanele trecute a fost vândut la Union SG, echipă […]

The post FCSB a plecat în cantonament! O singură noutate în lotul roș-albaștrilor pentru stagiul din Olanda appeared first on Prosport.

Citește articolul complet pe ProSport →