FCSB a plecat, vineri, în Olanda, acolo unde se va desfășura primul cantonament al verii. Din lotul deplasat la Venray, a lipsit Florin Tănase, cel care nu s-a înțeles cu Gigi Becali în privința prelungirii contractului. Roș-albaștrii au decolat în primele ore ale dimineții de pe Aeroportul Internațional „Henri Coandă”. …

Citește articolul complet pe Gazeta Sporturilor →