Alexandru Marius Dulău, unul dintre polițiștii de frontieră de la Borș anchetați pentru că ar fi primit bani de la șoferi pentru a-i scăpa de sancțiuni rutiere, a încheiat un acord de recunoaștere a vinovăției cu procurorii. Acesta a acceptat o pedeapsă de un an și șase luni de închisoare cu suspendare. Două cazuri de […]

Citește articolul complet pe Gândul →