Stațiunea Băile Oglinzi din orașul Târgu-Neamț va fi revitalizată printr-un proiect cu fonduri europene în valoare de aproape 47 de milioane de lei, a anunțat președintele Consiliului Județean (CJ) Neamț, Daniel Vasilică Harpa. Proiectul a fost depus spre finanțare în momentul în care Daniel Vasilică Harpa era primarul orașului Târgu-Neamț și va fi continuat de […]
FOTO | Stațiunea Băile Oglinzi va fi revitalizată. Investiție europeană de 47 milioane de euro
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Stațiunea Băile Oglinzi din orașul Târgu-Neamț va fi revitalizată printr-un proiect cu fonduri europene în valoare de aproape 47 de milioane de lei, a anunțat președintele Consiliului Județean (CJ) Neamț, Daniel Vasilică Harpa. Proiectul a fost depus spre finanțare în momentul în care Daniel Vasilică Harpa era primarul orașului Târgu-Neamț și va fi continuat de […]
Citește și aceste articole
Mesagerul de Neamt
Investiție majoră pentru turismul din Neamț: Băile Oglinzi primesc finanțare de 46,8 milioane lei
24 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

