Doi părinți din Alba Iulia au trecut prin momente de panică după ce sistemul de inchidere al autoturismului s-a activat accidental cu cheile în interior, iar copilul de 4 luni a rămas blocat în mașină. Doi părinți din Alba Iulia au trecut prin clipe de coșmar Potrivit comunicatului emis de Jandarmeria Română, un jandarm aflat […]

Citește articolul complet pe Gândul →