Primarul comunei Drăguțești, Ion Dumitru Popescu, a fost reținut de polițiști pentru 24 de ore, după ce a fost audiat. Acesta este acuzat de omisiunea sesizării, după ce un subaltern de la compania de apă a sustras peste 550.000 de lei. Polițiștii Serviciului de Investigare a Criminalității Economice (SICE) din cadrul IPJ Gorj au descins […]

Citește articolul complet pe Impact in Gorj →