Primarul comunei Drăguțești, Ion Dumitru Popescu, a fost reținut, joi după amiaza, de polițiști pentru 24 de ore. Edilul a ajuns în arestul Inspectoratului Județean de Poliție Gorj în urma descinderilor polițiștilor de la Serviciului de Investigare a Criminalității Economice. Ion Dumitru Popescu a fost scos din ședința de consiliu local și i s-au solicitat […]

Citește articolul complet pe Radio Infinit Gorj →