Următorul Summit al Flancului estic va avea loc în România, a anunțat, joi, președintele Nicușor Dan în cadrul unei declarații de presă comune cu liderii care au participat la reuniunea acestui format, la Gdansk.
The post Președintele Nicușor Dan anunță că următorul Summit al Flancului estic va avea loc în România appeared first on tvrinfo.ro.

