Următorul Summit al Flancului estic va avea loc în România, a anunțat, joi, președintele Nicușor Dan în cadrul unei declarații de presă comune cu liderii care au participat la reuniunea acestui format, la Gdansk. ”Am fost de acord că următoarea reuniune în acest format va avea loc în România la începutul anului 2027, dacă până …

The post Nicușor Dan anunță că următorul Summit al Flancului estic va avea loc în România appeared first on spotmedia.ro.

Citește articolul complet pe Spotmedia →