
Trei persoane au fost transportate la spital în urma unui accident rutier produs în noaptea de 24 spre 25 iunie, pe DN 12, în comuna Sărmaș. Poliția Municipiului Toplița a fost sesizată prin apel la 112, în jurul orei 23:50, cu privire la producerea evenimentului rutier. Potrivit informațiilor transmise de Inspectoratul de Poliție Județean Harghita, […]
Sursa: Ziar Harghita.

