
Trei persoane au fost transportate la spital în urma unui accident rutier produs în noaptea de 24 spre 25 iunie, pe DN 12, în comuna Sărmaș, județul Harghita. Evenimentul rutier a implicat și un conducător auto din județul Neamț. Poliția Municipiului Toplița a fost sesizată prin apel la 112, în jurul orei 23:50, cu privire […]
Vezi mai multe știri pe Ziar Piatra-Neamt

