Centrul de Colectare prin Aport Voluntar din Frâncești a fost finalizat și se află în etapa de recepție a lucrărilor. Anunțul a fost făcut de președintele Consiliului Județean Vâlcea, Constantin Rădulescu. Investiția, în valoare de aproximativ 1,1 milioane de euro, face parte dintr-un proiect european de 12 milioane de euro, care prevede construirea a 12 […]

Citește articolul complet pe Accent In Gorj →