Centrul de Colectare prin Aport Voluntar din Frâncești a fost finalizat și se află în etapa de recepție a lucrărilor. Anunțul a fost făcut de președintele Consiliului Județean Vâlcea, Constantin Rădulescu. Investiția, în valoare de aproximativ 1,1 milioane de euro, face parte dintr-un proiect european de 12 milioane de euro, care prevede construirea a 12 […]
Centrul de colectare de la Frâncești, pregătit pentru deschidere
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Centrul de Colectare prin Aport Voluntar din Frâncești a fost finalizat și se află în etapa de recepție a lucrărilor. Anunțul a fost făcut de președintele Consiliului Județean Vâlcea, Constantin Rădulescu. Investiția, în valoare de aproximativ 1,1 milioane de euro, face parte dintr-un proiect european de 12 milioane de euro, care prevede construirea a 12 […]
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

