Președintele Consiliului Județean Vâlcea, Constantin Rădulescu, a anunțat că lucrările la Centrul de Colectare prin Aport Voluntar (CAV) din Frâncești au fost finalizate, obiectivul aflându-se în prezent în etapa de recepție la terminarea lucrărilor. Investiție de 1,1 milioane de euro pentru un centru modern Constantin Rădulescu a verificat stadiul investiției și a transmis că proiectul […]
The post Rădulescu: Centrul CAV Frâncești, aproape de recepție first appeared on Jurnalul Olteniei – Știri din Craiova și Oltenia.

