Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Observator News →Puciştii din PNL, poză de grup cu Grindeanu la Ambasada SUA
Notele editorului
Mai mulți membri din fosta conducere a PNL au participat miercuri seară la recepția organizată de Ambasada SUA cu ocazia Zilei Independenței, unde s-au pozat alături de președintele PSD, Sorin Grindeanu. Imaginea a fost publicată pe Facebook de deputatul PNL Lucian Bode.
Citește și aceste articole
Observator de Constanta
PSD merge la Palatul Cotroceni cu o delegaţie de cinci persoane: Grindeanu, Manda, Neacşu, Intotero şi Fedorovici (surse)
23 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

