La solicitarea Direcției de Sănătate Publică a Județului, pe fondul avertizărilor emise de meteorologi privind temperaturi caniculare anunțate pentru următoarea perioadă, Serviciul pentru Situații de Urgență din cadrul Primăriei Sibiu, a instalat în această dimineață 11 puncte de hidratare și răcorire. Acestea au fost amplasate în diferite zone intens circulate din oraș, în locații ferite […]

Citește articolul complet pe Eveniment TV (Sibiu) →