La solicitarea Direcției de Sănătate Publică a Județului, pe fondul avertizărilor emise de meteorologi privind temperaturi caniculare anunțate pentru următoarea perioadă, Serviciul pentru Situații de Urgență din cadrul Primăriei Sibiu a instalat în această dimineață 11 puncte de hidratare și răcorire. „Acestea au fost amplasate în diferite zone intens circulateRead More

Citește articolul complet pe Mesagerul de Sibiu →