Reprezentanţii Inspectoratului General pentru Situaţii de Urgenţă (IGSU) avertizează, în contextul temperaturilor ridicate înregistrate în această perioadă, asupra pericolului la care sunt expuşi copiii sau animalele dacă sunt lăsaţi în maşină.

The post IGSU avertizează: Nu lăsați copiii în mașină pe caniculă first appeared on Jurnalul Olteniei – Știri din Craiova și Oltenia.

Citește articolul complet pe Jurnalul Olteniei →