Președintele României, Nicușor Dan, a transmis un mesaj public după vizita efectuată miercuri seara la Cluj-Napoca, unde a participat la o întâlnire cu organizatorii Techsylvania și a petrecut câteva momente alături de clujenii care l-au întâmpinat în centrul orașului. Șeful statului a făcut fotografii…

Citește articolul complet pe Stiri de Cluj →