Președintele României, Nicușor Dan, a fost întâmpinat cu căldură la Cluj-Napoca, înainte de plecarea spre Gdansk, unde participă la Summitul Flancului Estic al Uniunii Europene. Consilierul prezidențial Valentin Naumescu a publicat imagini și un mesaj în care vorbește despre primirea de care s-a bucurat șeful statului în oraș, scrie MonitorulRead More

Citește articolul complet pe Mesagerul de Sibiu →