Două proiecte de modernizare a străzilor sunt în derulare la Oțelu Roșu, iar administrația locală speră ca lucrările să fie încheiate până la sfârșitul anului. Lucrările de modernizare a mai multor străzi din Oțelu Roșu continuă, însă într-un ritm mai lent decât cel estimat inițial de administrația locală. Investiția, în valoare de 18,5 milioane de […]

Citește articolul complet pe Expres de Banat →