Cadavrul unui bărbat care a murit în timpul unei petreceri organizate de muncitorii srilankezi într-un club din București a fost luat pe sus de restul petrecăreților și lăsat afară, în curtea localului. Polițiștii care au ajuns primii la fața locului au anunțat imediat structurile specializate în combaterea criminalității organizate. Odată cu dezvoltarea comunităților de muncitori […]

Citește articolul complet pe Gândul →