Președintele Nicușor Dan afirmă că înțelege foarte bine responsabilitatea mandatului său, iar deciziile pe care le ia sunt pentru binele României, dar susține că „uneori e mai greu să distingi între pasul 1, pasul 2, pasul 3”. „Eu sunt o persoană care are o istorie de 20 de ani și în momentul în care iau …
Cum răspunde Nicușor Dan criticilor din societatea civilă: Îi asigur pe toți că înțeleg responsabilitatea mandatului / Uneori e mai greu să distingi între pași
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Președintele Nicușor Dan afirmă că înțelege foarte bine responsabilitatea mandatului său, iar deciziile pe care le ia sunt pentru binele României, dar susține că „uneori e mai greu să distingi între pasul 1, pasul 2, pasul 3”. „Eu sunt o persoană care are o istorie de 20 de ani și în momentul în care iau …
Citește și aceste articole
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

