Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Bihon →31 de jucători au fost prezenți la primul antrenament al FC Bihor. „Obiectivul este să încercăm să ajungem din nou în play-off ”
Notele editorului
Plecați în vacanță după antrenamentul din 20 mai, jucătorii de la FC Bihor au revenit miercuri pe iarbă, dornici să pregătească sezonul 2026/2027.
Citește și aceste articole
Bihor Stiri
FC Bihor a revenit la antrenamente. Lincar promite o echipă mai puternică în noul sezon
24 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

