FC Bihor își reunește miercuri lotul pentru startul pregătirilor noului sezon de Liga a II-a, iar conducerea clubului anunță o serie de schimbări importante. Echipa va efectua un cantonament în Slovenia, lotul va fi completat cu noi transferuri, iar Academia FC Bihor va avea reprezentare în Liga Elitelor prin grupele U15 și U16.

Citește articolul complet pe Bihoreanul →