Fotbalistul ivorian Kader Keita a fost trimis in judecata de procurorii Parchetului de pe langa Judecatoria Sectorului 2 din Capitala pentru ucidere din culpa si parasirea locului accidentul, dupa ce, in luna martie, a lovit cu masina o femeie care traversa pe trecerea de pietoni si a fugit.Potrivit unui comunicat al PJS2 transmis, miercuri, AGERPRES, Parchetul de pe langa Judecatoria Sectorului 2 Bucuresti, in urma cercetarilor efectuate de DGPMB Brigada de Politie Rutiera Bucuresti, a dispus m …

Citește articolul complet pe Ziua de Constanta →