Un adolescent din Romuli este cercetat penal de polițiști după ce a fost depistat conducând pe drumul public o motocicletă neînmatriculată și fără a deține permis de conducere. Potrivit Inspectoratului de Poliție Județean Bistrița-Năsăud, incidentul a avut loc în cursul zilei de 23 iunie. Polițiștii din cadrul Poliției orașului Sângeorz-Băi au oprit pentru control o […]
Articolul Adolescent din Romuli prins conducând fără permis o motocicletă neînmatriculată apare prima dată în Stiri Bistrita – Ziare Bistrita – Gazeta de Bistrita -Stiri online.

