Un tânăr de 17 ani din Romuli este cercetat penal după ce a fost depistat de polițiști în timp ce conducea un motocross neînmatriculat pe Drumul Național 17D. Potrivit Inspectoratului de Poliție Județean Bistrița-Năsăud, acesta a fost oprit pentru control la data de 23 iunie de polițiștii din cadrul Poliției orașului Sângeorz-Băi. În urma verificărilor […]

The post Dosar penal pentru un adolescent de 17 ani depistat la volanul unui motocross neînmatriculat first appeared on Mesagerul de Bistriţa Năsăud.

Citește articolul complet pe Mesagerul de Bistrita Nasaud →