Un tânăr de 17 ani din Romuli este cercetat penal după ce a fost depistat de polițiști în timp ce conducea un motocross neînmatriculat pe Drumul Național 17D. Potrivit Inspectoratului de Poliție Județean Bistrița-Năsăud, acesta a fost oprit pentru control la data de 23 iunie de polițiștii din cadrul Poliției orașului Sângeorz-Băi. În urma verificărilor […]
The post Dosar penal pentru un adolescent de 17 ani depistat la volanul unui motocross neînmatriculat first appeared on Mesagerul de Bistriţa Năsăud.

