Kader Keita, mijlocașul defensiv al echipei de fotbal Rapid București, a fost trimis în judecată, au anunțat procurorii Parchetului de pe lângă Judecătoria Sectorului 2. Reamintim că fotbalistul a provocat un accident rutier în luna martie, în urma căruia o femeie a murit, și a fugit de la locul faptei.

Citește articolul complet pe Digi24 →