Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Profit.ro →FOTO Stațiune din România revitalizată cu fonduri europene. Investiții de aproape 47 de milioane de lei în Băile Oglinzi
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Daniel Vasilică Harpa, președintele Consiliului Județean (CJ) Neamț, a anunțat că Stațiunea Băile Oglinzi din orașul Târgu-Neamț va fi revitalizată printr-un proiect cu fonduri europene în valoare de aproape 47 de milioane de lei.
Citește și aceste articole
Mesagerul de Neamt
Investiție majoră pentru turismul din Neamț: Băile Oglinzi primesc finanțare de 46,8 milioane lei
24 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

