Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Digifm →Kelemen Hunor spune că Veștea a făcut ‘o greșeală fulminantă’ când s-a dus la sediul AUR: „N-a înțeles care sunt liniile roșii”
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Fostul premier desemnat Adrian Veștea a făcut ‘o greșeală fulminantă’ când s-a dus luni seara la sediul AUR, la solicitarea liderului formațiunii, a declarat președintele UDMR, Kelemen Hunor.
Citește și aceste articole
Wall-Street.ro
Kelemen Hunor, despre Veștea: „Dacă Simion te cheamă la sediul AUR, nu te urci în mașină și nu te duci”
24 iunie 2026
Observator News
Kelemen Hunor: Veştea a făcut "o greşeală fulminantă" când a mers la sediul AUR
24 iunie 2026
Tvrinfo
Kelemen Hunor spune că Veştea a făcut ‘o greşeală fulminantă’ când s-a dus la sediul AUR
24 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

