Doliu la Spitalul Județean din Timișoara. A murit o angajată apreciată de colegi și pacienți Colectivul Spitalului Clinic Județean de Urgență „Pius Brînzeu” din Timișoara este în doliu după trecerea la cele veșnice a Radei Ecaterina, infirmieră în cadrul Compartimentului ATI Ortopedie. Reprezentanții unității medicale au transmis un mesaj de condoleanțe, în care au subliniat… Read More

Citește articolul complet pe Timisoara Stiri →