Autoritățile din Ungaria anchetează un caz șocant care a stârnit reacții puternice în opinia publică. Un bărbat de 30 de ani, angajat al unui spital din Budapesta, a fost arestat în urma unor acuzații grave. Potrivit anchetatorilor, acesta ar fi colectat ilegal părți anatomice umane pe care ulterior le-ar fi mâncat.
Un bărbat de 30 de ani, angajat al unui spital, aduna si mânca resturi din corpuri umane. Dezvăluiri șocante
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Autoritățile din Ungaria anchetează un caz șocant care a stârnit reacții puternice în opinia publică. Un bărbat de 30 de ani, angajat al unui spital din Budapesta, a fost arestat în urma unor acuzații grave. Potrivit anchetatorilor, acesta ar fi colectat ilegal părți anatomice umane pe care ulterior le-ar fi mâncat.
Citește și aceste articole
Cuvantul Liber
Descoperire macabră la Budapesta: angajat al unui spital, arestat pentru canibalism
24 iunie 2026
Ziua de Constanta
Caz de canibalism extrem intr-un spital. Un angajat aduna si consuma parti anatomice umane
24 iunie 2026
Jurnalul Național
Monstrul din Budapesta: Canibal angajat într-un spital. Gătea și mânca părți din cadavre
24 iunie 2026
DirectMM
Canibalism în Ungaria: brancardierul a recunoscut că a colectat și consumat rămășițe umane
24 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

