Cei doi polițiști loviți de o mașină la Sângerei au decedat la spital. Informația a fost confirmată de Inspectoratul General al Poliției, informează MOLDPRES.
„Poliția Națională anunță cu profund regret că ambii polițiști care au fost loviți astăzi de o mașină la Sângerei, în timpul activității, au decedat la spital, în pofida eforturilor medicilor de a …

