Acest articol apare integral la sursă
Citește articolul complet pe Mediafax →Republica Moldova: Doi polițiști au murit, după ce au fost loviți de o mașină
Aceeași poveste apare în mai multe surse.
Vezi povestea completă →
Notele editorului
Doi polițiști, de 25 și 29 de ani, au murit după ce au fost loviți violent, marți, de o mașină pe o șosea din raionul Sîngerei, Republica Moldova.
Citește și aceste articole
Știri Pe Surse
Republica Moldova: Doi polițiști au murit, după ce au fost loviți de o mașină
23 iunie 2026
HotNews.md - Rep. Moldova
NEWS ALERT | Doi polițiști au murit după ce au fost loviți de o mașină la Sîngerei, în timpul serviciului
23 iunie 2026
Moldpress - R. Moldova
Cei doi polițiști loviți de o mașină la Sângerei au decedat la spital
23 iunie 2026
Vocea Basarabiei (Rep. Moldova)
Cei doi polițiști, loviți de o mașină la Sângerei, au decedat
23 iunie 2026
Clasifică acest articol
Voturile cititorilor ajută la calibrarea recomandărilor și a hărții editoriale. Conectează-te pentru a vota.

